FİLO ÇÖZÜMLERİ

Filo İhtiyaçlarınız için bize yazın


Filo Araç Kiralama

Şirketiniz için yapacağınız filo kiralamalarında, sektörde bulunan filo araç kiralama şirketlerinden sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda teklifleri toplar, pazarlık yapar ve en iyi fiyatı bulmanızı sağlarız.


İstediğiniz tüm marka modellerde ve sizin için uygun olan şartlar doğrultusunda Pazar araştırması sonucunu sizinle paylaşırız.Filo Araç Satınalma

Şirketinizin filosuna katacağınız yeni araçlar için istediğiniz marka modellerde Türkiye'deki tüm yetkili satıcılardan teklif alır, sizin için en iyi fiyatları bulur ve paylaşırız.

Ayrıca şirket araçlarınız için filo yönetimi desteği sağlarız. Böylelikle araçlarınızın her türlü işleminin konusunda uzman profesyonel bir ekip tarafından zamanında yapılmasını garanti altına alırız.


Şirketiniz araç satınalma ve kiralama işlemlerini nadiren yapar iken bensizalma.com olarak her gün yaparak geliştirdiğimiz satınalma ve kiralama uzmanlığımızı, ölçek ekonomisi satınalma avantajı ile birlikte siz müşterilerimiz ile paylaşırız.

Yenilikçi yaklaşımımız ile araç kiralama ve satınalma konusunda verdiğimiz profesyonel destek ile şirketlerin iş güçlerini daha verimli kullanmalarına olanak sağlarız.


Bu sayfadaki formu doldurarak veya moc.amlazisnebbensizalma@bensizalmaigbensizalmalib adresine e-mail atarak ihtiyaçlarınızı bize bildirebilirsiniz. En kısa zaman içinde bensizalma.com uzmanı sizinle iletişime geçecektir.